Кама Тамагы районы Башлыгы Павел Лохановның юристларны һөнәри бәйрәм белән котлавы!

2017 елның 2 декабре, шимбә

Хөрмәтле юристлар!

Сезне һөнәри бәйрәмегез белән котлыйм! Җымгыятьтә юрист һөнәре аеруча таләп ителгән һәм хөрмәтле һөнәрләргә карый. Бүгенге көндә хокукый ярдәмнән башка тормышның бер генә өлкәсе дә эшли алмый. Сез кануннарны, конституция нормаларын саклауда, гамәлдәге механизмнарны үстерүдә, ватандашларбызны хокукый агарту  һәм тәрбияләүдә аерым урын алып торасыз. Сезнең принципиальлек, һөнәрилек, җаваплылыкны аңлавыгыз турыдан-туры кануннарны саклау, димәк, икътисадны тотрыклы үстерү, кешеләр гомере һәм сәламәтлеге куркынычсызлыгына бәйле.

Бу көнне юристлар берләшмәсе вәкилләренә сәламәтлек, бәхет, иминлек һәм һөнәри уңышлар телим!

Кама Тамагы муниципаль район Башлыгы                                          П.Н. Лоханов