Кама Тамагы муниципаль район Башлыгы Павел Лохановның автомобиль һәм шәһәр пассажир транспорты хезмәткәрләре көне белән котлавы

2018 елның 27 октябре, шимбә

Хөрмәтле автомобиль транспорты хезмәткәрләре һәм ветераннары!

Сезне һөнәри бәйрәмегез белән котлыйм!

Автотранспорт комплексы илебез икътисадының төп тармакларыннан берсе булып тора һәм илнең территориаль һәм социаль бердәмлеген, сәнәгать, авыл хуҗалыгын үстерүне тәэмин итеп, миллионлаган гражданнарның тормыш сыйфатын яхшыртып, аның үсешендә аерым роль уйный. Шуның белән бергә, машина йөртүче һөнәре - ул бик киеренке, куркыныч хезмәт, көндәлек үзсүзлелек, түземлек, югары эмоциональ тырышлык таләп итә.

Чын күңелдән барыгызга да ныклы сәламәтлек, бәхет, иминлек, уңышлы эш һәм юлда уңышлар телим!

Кама Тамагы муниципаль районы башлыгы                                                                               П. Н. Лоханов