Бердәм Россиянең Яшь Гвардиясе «хисап-сайлау конференциясе»

2018 елның 29 октябре, дүшәмбе

29 октябрь көнне сәгать 13: 00 Кама Тамагы урта гомуми белем бирү мәктәбенең актлар залында «Бердәм Россиянең Яшь Гвардиясе " бөтенроссия иҗтимагый оешмасының Татарстан төбәк бүлеге Кама Тамагы җирле бүлекчәсенең отчет-сайлау конференциясе булып узды. Конференциядә катнашучылар арасыннан «Бердәм Россиянең Яшь Гвардиясе» КУМО җирле бүлекчәсе җитәкчесе Эдуард Гыймадиев рәислеге астында 35 делегат катнашты. Конференциядә муниципаль район Башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Елена Сороковнина, «Бердәм Россия» Бөтенроссия сәяси партиясенең Кама Тамагы җирле бүлекчәсе башкарма комитеты җитәкчесе Ләйлә Зәйнуллина, Кама Тамагы муниципаль районы Башкарма комитетының яшьләр эшләре һәм спорт бүлеге башлыгы Илназ Хөснетдинов катнашты. Конференциядә көн тәртибенә кертелгән 7 мәсьәлә каралды. 7 кешедән торган җирле штаб әгъзалары, шулай ук «Бердәм Россиянең Яшь Гвардиясе»җирле бүлекчәсе җитәкчесе сайланды.