Сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән затлар өчен вакансияләр ярминкәсе

2018 елның 3 декабре, дүшәмбе

"Кама Тамагы районы буенча» Тәтеш районы халыкны эш белән тәэмин итү үзәге дәүләт казна учреждениесе" филиалы искәртә:
Бөтенроссия инвалидлар декадасы кысаларында 2018 елның 4 декабрендә түбәндәге адрес буенча: Кама Тамагы штп, К. Маркс ур., 2а йорт, икенче кат (халыкны эш белән тәэмин итү үзәге) сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән затлар өчен махсуслаштырылган вакантлы эш урыннары ярминкәсе узачак.
Мини-вакансияләр ярминкәсендә «Кама Тамагы үзәк район хастаханәсе» ДАССО, Куйбышев Затон штп «Родничок «балалар бакчасы,» Гипсовая компания «ҖЧҖ,» Нармонка «агрофирмасының 2 нче филиалы хезмәткәрләре катнашачак.
Килүчеләргә түбәндәге вакансияләр тәкъдим ителәчәк: территорияне җыештыручы, хуҗабикә эшләре буенча хезмәткәр, гардеробщик, шәфкать туташы, биналар һәм корылмаларга комплекслы хезмәт күрсәтү буенча эшче, биналарны җыештыручы, дояр, терлекче. Вакансияләр ярминкәсенең максаты-эшкә урнашу, башка һөнәр алу яки квалификация күтәрү мәсьәләсендә кешеләргә ярдәм итү, хезмәт базарында җайлашырга ярдәм итү. Шулай ук вакансияләр ярминкәсендә һөнәри юнәлеш бирүче тест үтү мөмкинлеге булачак.