2018 елның 3 декабреннән "Кама Тамагы штп – Иске Барыш" яңа автобус маршруты ачылды.

2018 елның 3 декабре, дүшәмбе

2018 елның 3 декабреннән «Кама Тамагы штп – Иске Барыш " яңа автобус маршруты ачылды.

Автобус "Кама Тамагы үзәк район хастаханәсе - Иске Барыш авылы" тукталышына кадәр барачак.

Автобус хәрәкәте маршруты Уразлино, Салтыганово, Олы Карамал, Баргузино, Даныш, Олы Кариле, Олы Бортас, Келәнче, Бишалабы, Атабай, Караталга, Иске Барыш торак пунктлары аша кереп тормыйча уза.

1 рейс (автобус Буа шәһәреннән килә):

Китү Иске Барыш авылы. 6: 50-Кама Тамагы штпга («Кама Тамагы районы үзәк хастаханәсе» тукталышы) 7:45 килә.

2 рейс (автобус Шонгуты авылы перекресток «Казан-Ульяновск " трассасына кадәр бара):

Кама Тамагы штпдан китү ("Кама Тамагы районы үзәк хастаханәсе» тукталышы) 13: 50-Караталга 14: 45 килә.

Китү Иске Барыш авылы. 14: 50 – Кама Тамагы штпга («Кама Тамагы районы үзәк хастаханәсе» тукталышы) 15:45 килә.

3 рейс (автобус Буа шәһәренә кадәр бара):

Кама Тамагы штпдан китү («Кама Тамагы районы үзәк хастаханәсе» тукталышы) 16: 30- Иске Барыш авылына килү. 17: 15.