Татарстан Республикасы буенча Россия Пенсия фонды идарәсе урынбасары Кама Тамагы һәм Апаста кабул итте

2019 елның 18 июле, пәнҗешәмбе

2019 елның 17 июлендә Татарстан Республикасы Кама Тамагы һәм Апас районнары буенча РПФ Идарәсенә эш визиты белән Татарстан Республикасы буенча РПФ идарәчесе урынбасары Елена Горюнова килде.

Визит кысаларында Елена Львовна Идарә коллективы белән очрашты. Идарәнең рейтинг күрсәткечләре каралды, шулай ук йомгаклау күрсәткечләрен яхшырту өчен аерым игътибар бирергә кирәк булган юнәлешләр күрсәтелде. Тантаналы шартларда Елена Львовна клиент хезмәте җитәкчесе (төркем хокукларында) Натекина Ирина Николаевнага «Татарстан Республикасы буенча Медик-социаль экспертиза Баш бюросы» ФКУ Рәхмәт хатын тапшырды.

Көннең икенче яртысында идарәче урынбасары Апас районында Пенсия законнарындагы үзгәрешләр буенча гражданнарны кабул итте.

Гражданнарны кабул итү ОПФР идарәче урынбасары тарафыннан алдан ук җирле массакүләм мәгълүмат чараларында һәм Интернет-ресурсларда игълан ителгән иде.

Пенсия фонды җитәкчесе И. И. Гыйльметдинов