Эшкуарларны, товар һәм хезмәт күрсәтүләрдән файдаланучыларны сораштыруны үз эченә алган көндәшлекле мохит торышы һәм үсеше мониторингы

2019 елның 11 октябре, җомга

Хөрмәтле Кама Тамагы муниципаль районы халкы!

Россия Федерациясе Хөкүмәтенең 2019 елның 17 апрелендәге 768-р номерлы күрсәтмәсе белән Россия Федерациясе субъектларында Көндәшлекне үстерү Стандарты расланды. Стандартның 38 пункты нигезендә төбәкләрдә ел саен көндәшлекле тирәлекнең торышына һәм үсешенә мониторинг үткәрелә, анда эшкуарлар һәм товар һәм хезмәт күрсәтүләрдән файдаланучылар арасында сораштыру үткәрелә.

Сезне 2019 елның 15 октябренә кадәр Татарстан Республикасының өстенлекле базарларында көндәшлекле мохитне бәяләү максатларында үткәрелә торган анкеталаштыру үтүегезне сорыйбыз. Анкеталау түбәндәге сылтама буенча Google формасындагы интернет - сервисны кулланганда электрон формада үткәрелә:

Анкетаны уңышлы узу өчен кесә телефоныннан файдалану мәслихәт.