Район җитәкчеләре, шәһәр һәм авыл җирлекләре башлыклары белән киңәйтелгән утырыш

2019 елның 11 ноябре, дүшәмбе

Бүген, 2019 елның 11 ноябрендә, Кама Тамагы муниципаль районы Советының утырышлар залында Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районы Башлыгы каршындагы учреждение, предприятие һәм оешма җитәкчеләре, райнның шәһәр һәм авыл җирлекләре башлыклары белән киңәйтелгән утырыш узды.

Киңәшмә барышында чыгыш ясадылар:

Заһидуллин Ринат Марат улы – Кама Тамагы муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе «Районда Бөтенроссия форумына әзерлек турында».

«Җирлекләрдә юлларны кышкы карап тотуга әзерлек турында» - Галимов Рамил Ирек улы – Кама Тамагы муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең беренче урынбасары (төзелеш һәм ТКХ буенча).

Ананьев Алексей Владимирович - «Россия гадәттән тыш хәлләр министрлыгының Татарстан Республикасы буенча ГИМС Үзәге» ФКУ Кама Тамагы ин-Спектор участогы җитәкчесе «Боз кату чорында су объектларында кешеләр иминлеге турында».

«Кама Тамагы муниципаль районында янгынга каршы су белән тәэмин итү тышкы чыганакларының торышы турында» Гилазов Эдуард Вагыйз улы - «Татарстан Республикасы буенча федераль янгынга каршы хезмәтнең 8 нче отряды» ФДКУнең 116 янгын бүлеге башлыгы.

«Республика табиблары бригадасы районында прививкалар һәм эш турында» информацион хәбәр белән - «Кама Тамагы РҮХ»ДАССОның баш табибы Минвәлиев Ильяс Илдус улы.

Головин Сергей Валерьевич-Кама Тамагы муниципаль районының Мөлкәт һәм җир мөнәсәбәтләре палатасы рәисе муниципаль район җирлекләрендәге җир-мөлкәт мөнәсәбәтләре сораулары буенча чыгыш ясады.

Гражданнар җыеннарына, шәһәр тибындагы поселокта җирле референдумга әзерлек барышы турында Габидуллин Газинур Авхат улы, Вафин Рәис Фәрит улы чыгыш ясадылар.