Бүген Кама Тамагы районында-Татарстан Республикасы буенча Монополиягә каршы федераль хезмәт Идарәсе

2019 елның 22 ноябре, җомга

Бүген, 2019 елның 22 ноябрендә, Кама Тамагы районында эш визиты белән монополиягә каршы федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы буенча идарәсе вәкилләре булып китте.

Монополиягә каршы федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең Сатып алуларны тикшереп тору бүлеге башлыгы Алмаз Яфизов югары сыйныф укучылары белән «В.П. Муравьев исем. Затон урта гомуми белем бирү мәктәбе» МББУнда ачык дәрес үткәрде.

Исегезгә төшерәбез, Монополиягә каршы органның җәмәгать кабул итү бүлмәсе (гражданнарны кабул итү) эше 3 нче катта район китапханәсе бинасында оештырылачак: Кама Тамагы штп, К.Маркс ур., 105. Кабул итү 12.30 сәгатьтә башлана. Алдан язылмыйча гына.