июль, 2018 ел

Хөрмәтле почта элемтәсе хезмәткәрләре һәм ветераннары!

Сезне һөнәри бәйрәмегез-Россия почтасы көне белән тәбрик итәм!

Хөрмәтле каматамагылылар!

Сезне чын күңелдән балыкчылар көне белән тәбрик итәм. Бу бәйрәмне балык хуҗалыгы өлкәсендә эшләүчеләр, ихтиолог-галимнәр, шулай ук балык тотуны ял итүнең бер төре буларак өстен күрүче меңләгән кешеләр бәйрәм итәләр.

Хөрмәтле каматамагылылар!

Чын күңелдән сезне матур бәйрәм – Гаилә, мәхәббәт һәм тугрылык көне белән котлыйм. Гаилә, якыннарың турында кайгырту, мәхәббәт, тугрылык – кеше тормышына аерым мәгънә өстәүче, бәхет һәм шатлыкны тулысынча тату мөмкинлеге бирүче, авырлыкларны җиңәргә ярдәм итүче төп кыйммәтләр.

Бүген Кама Тамагы муниципаль район башлыгы Павел Лоханов, муниципаль район башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары Елена Сороковнина һәм Кама Тамагы поселок башлыгы урынбасары Владимир Сороковнин Селящева Анна  Алексей кызын 90 яшьлек юбилее белән котладылар. Юбилярга чәчәк бәйләме, истәлекле бүләк һәм Россия Президенты В.В.Путиннын котлау открыткасын тапшырдылар.