"Түгәрәк өстәл" утырышы

2018 елның 29 сентябре, шимбә

2018 елның 28 сентябрендә Кама Тамагы Апас шәһәр тибындагы поселокта "Татарстан Республикасында Өлкән яшьтәге кешеләргә "Гериатрия "юнәлеше буенча Сәламәтлек саклау системасын камилләштерү һәм медицина ярдәмен үстерү" турында "түгәрәк өстәл" утырышы узды. Безнең районнан район башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Е. В. Сороковнина һәм район ветераннар (пенсионерлар) Советы Рәисе В. А. Юманов катнашты. "Түгәрәк өстәл" не оештыручылар: Татарстан Республикасы ветераннар (пенсионерлар) региональ иҗтимагый оешмасының республика советы,Татарстан Республикасы Дәүләт Советының Социаль сәясәт комитеты,Татарстан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгы, Апас муниципаль районы администрациясе, Апас муниципаль районының ветераннар (пенсионерлар) Советы.