Физик затларның мөлкәтенә салым салу мәсьәләләре вебинарда каралачак

2023 елның 20 октябре, җомга

Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе салым түләүчеләрне 2023 елның 24 октябрендә 10.00 сәгатьтә узачак «физик затларның мөлкәтенә салым салу» темасына вебинарга чакыра.

Вебинар спикерлары: Алсу Шакирова, Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең 2 нче номерлы камераль контроль бүлегенең баш дәүләт салым инспекторы.

Чарада катнашучыларга физик затларның нинди милек салымнары түләве; салымнарның ничек исәпләнүе салым күргәзмәләре һәм салым законнарында каралган ташламалар кулланылуы; салымнарны түләү сроклары һәм ысуллары турында сөйләячәкләр. Вебинар барышында спикерга кызыклы сораулар бирү мөмкинлеге гамәлгә ашырылачак.

Вебинар бушлай. Анда теләгән һәркем катнаша ала.
Вебинарда катнашу өчен сылтама буенча күчү кирәк (https://w.sbis.ru/webinar/f5bab097-e822-4caa-8260-b0f315d96d21) һәм ачылган биттә «катнашачакмын»дип басыгыз һәм чарага теркәлергә. Вебинар алдыннан сылтаманы ачып, «вебинарга күчү»төймәсенә басыгыз.