Район учреждениеләре һәм оешмалары арасында район спартакиадасы

2023 елның 11 декабре, дүшәмбе

Район учреждениеләре һәм оешмалары арасында Спартакиада тантаналы рәвештә ябылды.

Исегезгә төшерәбез, 4 ноябрьдән районның тугыз оешмасы һәм предприятиесе командалары спортның биш төрендә катнашты. Эстафетада катнашучылар үзләрен чын спортчылар итеп күрсәттеләр, үзләренең чыдамлыгын, тизлеген, шулай ук команда рухын һәм җиңүгә омтылышларын күрсәттеләр.

Кама Тамагы районы Советы Аппараты җитәкчесе Рәис Фәрит улы Сафин барысын да ярышларның тәмамлануы белән котлады.

Нәтиҗәдә, урыннар түбәндәгечә бүленде: Спартакиаданың бронза призеры Администрация командасы булды, көмеш медальне спорт мәктәбе һәм Акчарлак командасы яулады, алтын медальне мәгариф командасы алды.

Спартакиада җиңүчеләрен һәм призерларын грамоталар, кубоклар һәм сертификатлар белән бүләкләделәр.