НДС буенча салым законнарында төп үзгәрешләр вебинарда каралачак

2024 елның 15 феврале, пәнҗешәмбе

Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе салым түләүчеләрне "НДС буенча салым законнарындагы үзгәрешләр" темасына вебинарда катнашырга чакыра. 2024 елның 20 февралендә 10.00 сәгатьтә узачак «НДС түләүчеләр өчен экспортер офисы» яңа сервисы турында.

Вебинар спикерлары: Эльмира Хәмидуллина - Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең юридик затларга салым салу бүлеге башлыгы; Николай Тякин-Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең 1 нче номерлы камераль контроль бүлеге башлыгы.

Чарада катнашучыларга НДС буенча салым законнарындагы төп үзгәрешләр, НДСны каплауның гариза бирү тәртибен куллану тәртибе, нуль ставкасын раслау өчен «экспортер офисы» ФНС сайтында яңа сервис турында сөйләячәкләр, шулай ук каралган тема буенча сорауларга җавап бирәчәкләр.

Вебинар бушлай, катнашу өчен сылтама буенча алдан теркәлергә кирәк https://w.sbis.ru/webinar/b7f0f06e-baa0-4be5-ab1e-06b46e303a5f