апрель, 2018 ел
чәршәмбе

11 апрельдә Кама Тамагы муниципаль район Советының утырышлар залында юл хәрәкәте куркынычызлыгын тәэмин итү комиссиясе утырышы булып узды. Утырышта, мәктәпкә йөртү маршруртларында, укучыларның куркынычызлыгын  тәэмин итү, Кама Тамагы муниципаль район юлларында I кварталда юл-транспорт һәләкәте торышы турындагы сорауларлар каралды.

Бүгенгесе көндә ил күләмендә остазлык хәрәкәтен тергезү бара. Безнең районда да остазлык хәрәкәтендә актив катнашучы, яшьүсмерләрнең ирекле ярдәмчесе, җәмәгать тәрбиячеләренең берсе булып Ләйсән Каримуллина тора.

2018 нче елның 10 нчы апрелендә Олы Салтык төп мәктәбендә Олы Кариле, Иске Казиле, Кама Тамагы татар, Келәнче һәм  Олы Салтык мәктәпләре директорларының ачык отчет-докладларын тыңлау булды.