Халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә вакантлы эш урыннары ярминкәсе узган

2022 елның 2 декабре, җомга

Инвалидлар декадасы кысаларында 2022 нче елның 2 нче декабрендә халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә «Тәтеш районы халыкны эш белән тәэмин итү үзәге» дәүләт казна учреждениесенең Кама Тамагы районы буенча филиалы тарафыннан вакантлы эш урыннары ярминкәсе уздырылган.

Вакантлы эш урыннары ярминкәләре ел саен эш бирүчеләрне үзләрендә булган вакантлы эш урыннарын тәкъдим итүгә, ә потенциаль хезмәткәрләрне алар өчен яраклы эш Эзләүгә, шул исәптән эш бирүчеләр белән турыдан - туры элемтәдә тору максатыннан үткәрелә.

Чарада өч эш бирүче: «Август-Кама Тамагы» ҖЧҖ, Кама Тамагы муниципаль районы Башкарма комитеты һәм «Богородский рай «халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге»ДАССО вәкилләре катнашты.

Вакансияләр тәкъдим ителде: үлчәүче, ярдәмче эшче, шофер, психолог.
Чарада 3 кеше булды, аларның берсенә вакытлыча эшләргә юллама бирелде.