Дүртенче чакырылыш Кама Тамагы муниципаль районы Советының үткән 7 нче чираттан тыш утырышы

2021 елның 1 феврале, дүшәмбе

Бүген, 2021 елның 1 февралендә, дүртенче чакырылыш Кама Тамагы муниципаль районы Советының үткән 7 нче чираттан тыш утырышы.

Көн тәртибендә 4 мәсьәлә каралды:

1. Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районы Советының «Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районында төп эш урыны буенча эшләүче гражданнарга җир кишәрлекләрен түләүсез файдалануга бирү тәртибе турында» 2020 елның 22 июнендәге 264 номерлы карарына үзгәрешләр кертү хакында.

2. Кама Тамагы муниципаль районы муниципаль берәмлекләре һәм Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районы башкарма комитеты тарафыннан төзелгән муниципаль мөлкәт белән идарә итү һәм эш итү вәкаләтләрен гамәлгә ашыру турында Килешүгә үзгәрешләр кертү хакында.

3. Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районы территориясендә реклама конструкцияләрен урнаштыру тәртибе турында.

4. Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районының административ комиссиясен төзү турында.