Сезгә игелек һәм шатлык бүләк итәбе

2022 елның 2 декабре, җомга

2022 елның 2 декабрендә Инвалидлар декадасы кысаларында «Мандарин» кафесында «сезгә игелек һәм шатлык бүләк итәбез»дигән традицион бәйрәм чарасы булды. Бу чараны «Кама Тамагы муниципаль районында «Богородский рай» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге» МБУДО "Кама Тамагы ДМШ" һәм "Кама Тамагы муниципаль районы халыкка мәдәни-ял хезмәте күрсәтү үзәге" белән берлектә сәламәтлек мөмкинлекләре чикләнгән балалар өчен оештырылган иде. Балалар һәм аларның гаиләләре бәйрәмгә районның төрле почмакларыннан килгән иде.

Үзенең сәламләү сүзендә «Богородский рай» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге директоры Зиннәтова Наталья Юрьевна балаларга һәм аларның әниләренә ныклык, төрле авырлыкларны җиңеп чыгулары өчен рәхмәт белдерде һәм сәламәтлек теләде.

Бәйрәм бик мавыктыргыч һәм күңелле үтте. Әкият геройлары белән аерылышып, барлык егетләр һәм аларның әти-әниләре елмайды, димәк, мондый чаралар юкка гына оештырылмый.

Күрсәтелгән хәйрия ярдәме өчен «Мандарин» кафесы, «Нур» кафесы, «уңайлылык+» ҖЧҖ, «Князева» ХП, «Солиев» ХП, «җиләк-җимеш һәм яшелчәләр» ИП а.м. Аликберов, «Тылсымлы сандык» ИПП, «Вафин» ИПП, «Ямалиев» һәм «Бердәм РОССИЯ»партиясе аерым рәхмәтебезне белдерәбез.