"Россия экспорт үзәге" АҖнең финанс хезмәтләре" темасына вебинар

2023 елның 23 ноябре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы 2023 елның 24 ноябрендә 10:00 сәгатьтә Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгына караган «Татарстан Республикасы Эшкуарлыкка ярдәм фонды» коммерцияле булмаган микрокредит компаниясенең (алга таба – «ЦПЭ») Экспортка ярдәм итү үзәге «Россия экспорт үзәге «АҖнең финанс хезмәтләре»темасына вебинар үткәрәчәге турында хәбәр итә.

Спикер сыйфатында Көньяк һәм Төньяк Кавказ федераль округларының региональ экспортына ярдәм итү буенча проект директоры Шабанов Павел Андреевич чыгыш ясаячак.

Очрашуда түбәндәге темалар каралачак: экспортка кадәр финанслау, дебиторлык бурычын финанслау, «экспортка акча» тартма продукты, чит ил сатып алучысына турыдан-туры кредит/чит ил сатып алучысының банкына кредит, импорт продукциясен сатып алу максатларына финанслау, гарантияле ярдәм (экспорт контракты буенча йөкләмәләрне үтәү, НДСны кайтару, аванс түләүне кайтару һәм һ.б.), тартма продукт гарантия. МСП өчен НДСны кайтару.

Зурлау конференциясенә кушылу:

Конференция идентификаторы: 827 6512 7368 керү коды: 834561

Чарага теркәү 24.11.2023 елга кадәр РФ МСП платформасы аша башкарыла.