Кама Тамагы районында яшәүчеләргә түләүсез юридик ярдәм күрсәтү

2024 елның 22 марты, җомга

«Татарстан Республикасы дәүләт юридик бюросы» ДКУ Татарстан Республикасы министрлыклары һәм ведомстволары вәкилләре белән берлектә 2024 елның 26 мартында сәгать 10дан 12гә кадәр Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районында яшәүчеләргә түләүсез юридик ярдәм күрсәтү чарасын түбәндәге адрес буенча уздырырга планлаштыра: пгт. Кама Тамагы, Калинин урамы, 31 нче йорт.

Чарада Татарстан Республикасы Прокуратурасы, Татарстан Республикасы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы, Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы, Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы, дәүләт теркәве, кадастр һәм картография федераль хезмәтенең республика буенча идарәсе вәкилләре катнашачак
Татарстан Республикасы Суд приставлары федераль хезмәтенең Баш идарәсе, Татарстан Республикасы Нотариаль палатасы, Татарстан Республикасы Адвокатлар палатасы.