МР Башлыгының яшьләр көне белән котлавы

2024 елның 28 июне, җомга

2024 елның 29 июне-Яшьләр көне
                                                                       Кадерле дуслар!
Сезне чын күңелдән яшьлек, энергия һәм оптимизм бәйрәме — Яшьләр көне белән котлыйм!
Яшьлек-һәр кешенең тормышында иң якты вакыт, ул өметләр, хыяллар, үз-үзеңне табу, ачышлар вакыты. Яшьләр- ул ил үсеше өчен зур иҗади, интеллектуаль һәм иҗади потенциалга ия.
Кама Тамагы халкы яшь якташларының казанышлары белән горурлана, аларның талантлары һәм максатчанлыгы районыбызның данын ныгыта. Сезнең энергиягез, инициативалылыгыгыз, алган белемнәрегез һәм стандарт булмаган фикер йөртү сәләтегез тормышыгызда тугры юлдашлар булыр дип өметләнәм.
 Сезгә беркайчан да тукталмаска, һәрвакыт алга барырга һәм куелган максатларга ирешергә телим! Бәхет, мәхәббәт, оптимизм һәм игелекле эшләрдә уңышлар!

Кама Тамагы муниципаль районы Башлыгы Н.А. Вазыхов