МР Башлыгының сәүдә хезмәткәре көне белән котлавы

2024 елның 26 июле, җомга

2024 елның 27 июле – сәүдә хезмәткәрләре көне
                                    Хөрмәтле сәүдә хезмәткәрләре, тармак ветераннары!
                                           Сезне һөнәри бәйрәмегез белән котлыйм!
Сәүдә һәм җәмәгать туклануы кешеләрнең көндәлек тормышында мөһим роль уйный. Бу икътисадның иң мөһим өлкәләренең берсе, шуның нәтиҗәсендә район бюджеты тулылана, яңа эш урыннары булдырыла, социаль инфраструктура үсеш ала. Сәүдә хезмәткәрләренең хезмәтенә ихтыяҗ зур, һәм аның нәтиҗәлелегенә һәм сыйфатына тормышның уңайлылыгы һәм кешеләрнең кәефе, көнүзәк проблемаларны хәл итү бәйле.
Сәүдә тармагының барлык хезмәткәрләренә һәм ветераннарына нык сәламәтлек, тынычлык һәм иртәгесе көнгә ышаныч, гаиләләрендә иминлек телим!

Кама Тамагы муниципаль районы Башлыгы Н.А. Вазыйхов