Атналык планерка

2024 елның 2 апреле, сишәмбе

Кама Тамагы районы администрациясендә эш атналыгы район башлыгы тарафыннан оешма һәм предприятие җитәкчеләре, шәһәр һәм авыл җирлекләре башлыклары катнашында үткәрелгән атналык планеркадан башланды, анда агымдагы мәсьәләләр тикшерелде, узган атнага йомгак ясалды.

«Кама Тамагы үзәк район хастаханәсе» ДАССОның 2023 елдагы эш нәтиҗәләре һәм профилактик медицина тикшерүе (диспансеризация) узуы турында «Кама Тамагы үзәк район хастаханәсе»ДАССОның баш табибы Минвәлиев Ильяс Илдус улы хәбәр итте.

Планлаштырылган күчмә кабул итүләр турында "Россельхозбанк"АҖнең Тәтеш филиалы вәкиле Наталья Геннадьевна Рыжова хәбәр итте.

Пгт предприятиеләре, оешмалары һәм учреждениеләре тарафыннан территорияләрне һәм беркетелгән участокларны төзекләндерү эшен оештыру турында. Кама Тамагы муниципаль берәмлеге башлыгы урынбасары Владимир Павлович Сороковнин чыгыш ясады. Кама Тамагы.