Атналык планерка

2024 елның 27 мае, дүшәмбе

Район башлыгы Наил Альберт улы Вазыхов оешма һәм предприятие җитәкчеләре, авыл җирлекләре башлыклары, бүлек башлыклары белән атналык киңәшмә үткәрде, анда барлык агымдагы һәм мөһим мәсьәләләр каралды.

Муниципаль районда язгы кыр эшләре барышы турында Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык - төлек министрлыгының Кама Тамагы муниципаль районындагы авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек идарәсе башлыгы Вәлиев Илфат Илдар улы сөйләде.

Халыкны эш белән тәэмин итүгә ярдәм итү мәсьәләләре турында Тәтеш халыкны эш белән тәэмин итү үзәгенең Кама Тамагы районы филиалы мөдире Наталья Геннадьевна Кадыйрова хәбәр итте.

2024 елның икенче яртыеллыгына язылу кампаниясе турында Заһидуллина Светлана Юрьевна – «Волжские зори»район газетасының баш мөхәррире хәбәр итте.

Торак пунктлар территорияләрен санитар чистарту буенча санитар-экологик икеайлык үткәрү турында инфраструктура үсеше бүлегенең баш белгече, административ комиссия секретаре Вахромов Геннадий Иванович сөйләде.