Атналык планерка

2024 елның 3 июне, дүшәмбе

Бүген районның учреждение, предприятие һәм оешма җитәкчеләре, шәһәр һәм авыл җирлекләре башлыклары белән киңәйтелгән киңәшмә узды.

Киңәшмәдә актуаль мәсьәләләрне карадылар һәм фикер алыштылар:

Торак пунктлар территорияләрен санитар чистарту буенча санитар-экологик икеайлык үткәрү турында Вахромов Геннадий Иванович – инфраструктура үсеше бүлегенең баш белгече (Административ хокук бозулар мәсьәләләре буенча), административ комиссия секретаре һәм Сороковнин Владимир Павлович — пгт башлыгы урынбасары хәбәр иттеләр. Кама Тамагы.

«Сабантуй-2024» бәйрәменә әзерлек һәм аны үткәрү турында Татарстан Республикасы Кама Тамагы муниципаль районы Башкарма комитетының мәдәният бүлеге башлыгы Кузиева Ирина Александровна хәбәр итте.

2024 елның икенче яртыеллыгына язылу кампаниясе турында Заһидуллина Светлана Юрьевна – «Волжские зори»район газетасының баш мөхәррире хәбәр итте.